Rokkersi kibicują Kubie!

07-01-2018

Zawodnicy kartingowej serii Rok Cup Poland trzymają kciuki za Kubę Przygońskiego w Dakarze 2018!

Tegoroczny Dakar to już 40 edycja tego niesamowitego wyzwania, którego trasa prowadzi przez trzy kraje - Peru, Boliwię i Argentynę.

Nie od dziś wiadomo, że Kubę wspiera PKN Orlen w ramach Orlen Team’u. Nasz rodzimy koncern został także sponsorem strategicznym dwóch największych serii kartingowych w Polsce przez co najlepsi kartingowcy objęci zostali wsparciem sprzętowym a 15-stu mistrzów sezonu 2017 otrzymało dodatkowo stypendia finansowe. Angażowanie się zawodników różnych dyscyplin sportowych wspieranych przez PKN Orlen, ich wzajemne wsparcie i doping sportowy to coś nowego dla sportu kartingowego i zapewne dobry prognostyk do kolejnych wspólnych akcji, które będą organizowane w przyszłości.

Jeśli Ty też kibicujesz - daj nam znać koniecznie! Tak jak my, zrób sobie zdjęcie i opisz je hasztagami #goKuba #Dakar2018. Nie zapomnij oznaczyć profilu Kuby Przygońskiego na Facebooku i Instagramie. 

Dziękujemy!

#goKuba

#Dakar2018

Kuba Przygoński

WORLDWIDE NEWS
16-09-2018
CAMPIONATO ITALIANO ACI-ROK. GARA-1 A UGOCHUKWU. FERRARI E’ QUASI FATTA
Il poleman Raffaele gulizia ha tenuto il passo di Ugo Ugochukwu per quasi due terzi di gara, ma sul finale l’americanin... [read all]
WORLDWIDE NEWS ARCHIVE