Promocja kartingu podczas Moto Show w Krakowie

21-05-2018

Wielu różnorodnych wystawców, kilka atrakcyjnych premier, pokazy driftu i tuningu a także obecność Rafała Sonika, braci Collins, czy Gosi Rdest - w jednym wielkim skrócie - każdy mógł znaleść coś dla siebie. Nie zabrakło też promotora sportu kartingowego i serii Rok Cup Poland.

 

Sport kartingowy jest wciąż mało popularny a szerzenie świadomości, że coś takiego w ogóle istnieje oraz czym różni się profesjonalny sport kartingowy od tego amatorskiego i jak można zacząć go uprawiać to sprawy priorytetowe. Wielu gości było zachwyconych możliwością zobaczenia takiego sprzętu na żywo i w wielu przypadkach była to ich pierwsza taka możliwość. Najmłodszym bardzo przypadły do gustu gokarty przystosowane do kategorii Rok Mini, ale nie brakowało też entuzjastów wśród pełnoletnich gości. Gokart z silnikiem Rok GP robił na prawdę imponujące wrażenie i budził ciekawość nawet u osób, które na codzień uprawiają inny rodzaj motorsportu. Nasi goście - Natalia i Maciej Gładysz chętnie udzielali wszelkich informacji o swoich doświadczeniach w kartingu a na scenie głównej w rozmowie z Rafałem Sonikiem i Gosią Rdest opowiedzieli o także o Rok Cup Poland i zdradzili kilka ciekawych informacji.

 

Mamy nadzieję, że wszystkim odwiedzającym wystawa się spodobała i w przyszłości zobaczymy się na torze. Zawody serii Rok Cup Poland są bezpłatne dla odwiedzających a szczegółowe informacje o serii a także harmonogram rozgrywek dostępny jest na Rok Cup Poland.

 

WORLDWIDE NEWS
09-08-2018
ROK SUD. LA MINI CRESCE. LA SENIOR PRONTA AL SALTO
MINI ROK. DE GIORGIO CON COSTANZA SU CIMENESNon ha avuto vita facile De Giorgio nella corsa al titolo. In particolare Cimenes... [read all]
WORLDWIDE NEWS ARCHIVE