Promocja kartingu podczas Moto Show w Krakowie

21-05-2018

Wielu różnorodnych wystawców, kilka atrakcyjnych premier, pokazy driftu i tuningu a także obecność Rafała Sonika, braci Collins, czy Gosi Rdest - w jednym wielkim skrócie - każdy mógł znaleść coś dla siebie. Nie zabrakło też promotora sportu kartingowego i serii Rok Cup Poland.

 

Sport kartingowy jest wciąż mało popularny a szerzenie świadomości, że coś takiego w ogóle istnieje oraz czym różni się profesjonalny sport kartingowy od tego amatorskiego i jak można zacząć go uprawiać to sprawy priorytetowe. Wielu gości było zachwyconych możliwością zobaczenia takiego sprzętu na żywo i w wielu przypadkach była to ich pierwsza taka możliwość. Najmłodszym bardzo przypadły do gustu gokarty przystosowane do kategorii Rok Mini, ale nie brakowało też entuzjastów wśród pełnoletnich gości. Gokart z silnikiem Rok GP robił na prawdę imponujące wrażenie i budził ciekawość nawet u osób, które na codzień uprawiają inny rodzaj motorsportu. Nasi goście - Natalia i Maciej Gładysz chętnie udzielali wszelkich informacji o swoich doświadczeniach w kartingu a na scenie głównej w rozmowie z Rafałem Sonikiem i Gosią Rdest opowiedzieli o także o Rok Cup Poland i zdradzili kilka ciekawych informacji.

 

Mamy nadzieję, że wszystkim odwiedzającym wystawa się spodobała i w przyszłości zobaczymy się na torze. Zawody serii Rok Cup Poland są bezpłatne dla odwiedzających a szczegółowe informacje o serii a także harmonogram rozgrywek dostępny jest na Rok Cup Poland.

 

WORLDWIDE NEWS
23-05-2019
{2. dirka pokal ROKNews Title}
Konec tega tedna  bo na kartodromu Jesolo v bližini Benetk 2. dirka pokala ROK. Napoveduje se večja udeležba v kateg... [read all]
WORLDWIDE NEWS ARCHIVE