Rok Training Camp

17-12-2018

Sezon kartingowy co prawda oficjalnie został zakończony, ale nie oznacza to przerwy w treningach. Okres zimowy to idealny czas, który warto wykorzystać na utrzymaniu formy i poprawę aspektów, które nieco zawodziły w minionym sezonie.

W zorganizowanym w dniach 14-16 grudnia obozie szkoleniowym Rok Training Camp wzięło udział 16 zawodników i zawodniczek, którzy na codzień ścigają się w naszym pucharze. Przez trzy dni intensywnej pracy działo się dużo a harmonogram jak zawsze był napięty. Dwóch trenerów (Marek Olszewski i Paweł Legut) zrealizowało aż 6 zajęć fizycznych i 3 warsztaty merytoryczne. Nie zabrakło też czasu na bonus - niespodziankę w postaci wycieczki przygodowej. 

Uwagę trenerów zwrócili starsi uczestnicy, u których zanotowano znaczący progres umiejętności w porównaniu do poprzednich edycji obozu. Z kolei rosnące zaangażowanie u młodszych zaowocowało zdrową rywalizacją podczas każdych zajęć. 

Obozy szkoleniowe Rok Training Camp to już niemal tradycja. Organizowane od kilku lat systematycznie odbywają się w różnych ośrodkach szkoleniowych i skierowane są do dzieci i młodzieży, które chcą podniesć swoje umiejętności i lepiej przygotować się do staru w zawodach. Każdy sezon to dwa a czasami trzy obozy a kolejny odbędzie się na wiosnę w przyszłym roku.

 

WORLDWIDE NEWS
18-03-2019
ROK SUD. LA CONCA SI CONFERMANO BAGNARDI E SGOBBA. MONTANARO E LADY PALMISANO ALLA PRIMA DEL 2019
Come previsto i Rokker si sono esaltati sul tracciato leccese e nella Mini Rok è stato Matteo Bagnardi ad incamerare p... [read all]
WORLDWIDE NEWS ARCHIVE