Zawodnicy Rok Cup Poland podczas WSK

25-02-2019

Drugą seria WSK Super Master Series rozegrano na South Garda Karting we włoskim Lonato. Do rywalizacji w czterech kategoriach przystąpiło 336 zawodników, w tym aż 13Polaków i w większości byli to zawodnicy, którzy na codzień ścigają się w naszej serii.

 

W kategorii Mini najlepszym Polakiem okazał się Maciej Gładysz, ale świetne tempo podczas całego weekendu utrzymywał także Jan Przyrowski. Do finału awansowali oboje. Maciek rywalizację zakończył na 13 miejscu a Jan był 24. Gustaw Wiśniewski dotarł do przed finału a Matylda Matracka i Franek Hałatnik zawody zakończyli na kwalifikacjach.

 

W OK Junior Marcel Kuc zanotował niezłe 6 miejsce i był jedynym Polakiem, któremu udało się „wejść” do finału. Kacper Sztuka i Karol Pasiewicz zmagania zakończyli w przed finale a Tymoteusz Kucharczyk i Aleksander Matracki po serii heatów. 

 

Kacper Szczurek, Huber Kowalczyk i Adrian Janicki rywalizowali się w seniorskiej OK. Do finału awansował jedynie Kacper, który niestety odpadł w połowie wyścigu. Adrian i Hubert dotarli do przed finałów.

 

Gratulujemy i życzymy sukcesów podczas kolejnych startów!

WORLDWIDE NEWS
23-05-2019
{2. dirka pokal ROKNews Title}
Konec tega tedna  bo na kartodromu Jesolo v bližini Benetk 2. dirka pokala ROK. Napoveduje se večja udeležba v kateg... [read all]
WORLDWIDE NEWS ARCHIVE