Nagrody główne 2019 - Silniki Vortex Rok !!!

27-02-2019

Promotor Pucharu Rok Cup Poland odkrył większość kart i poinformował o nagrodach głównych sezonu 2019, którymi będą silniki Vortex Rok. Silnik otrzyma zwycięzca pucharu każdej kategorii Rok pod warunkiem, że w danej kategorii sklasyfikowanych będzie minimum 20 zawodników. Takich nagród na krajowym podwórku dawno nie było. Jest to niewątpliwie ogromna atrakcja i duża zachęta to startów zwłaszcza dla starszych wiekowo kategorii, w których startuje najmniej zawodników.

Wspomniane silniki to nie jedyne nagrody w pucharze Roka. Na oficjalnym profilu FaceBook Rok Cup Poland można było wcześniej przeczytać, że w sezonie 2019 łączna pula nagród przekroczy 180 000 zł. Oprócz silników do wygrania będą wartościowe talony i tradycyjnie bilety na Finał Światowy. Ponadto 15-stu zawodników nominowanych do wsparcia sprzętowego od Sponsora Strategicznego PKN Orlen będzie otrzymywać komplet opon na każdych zawodach Pucharu. Ekstra bonusem będą dodatkowe opony, które w ramach losowania, przyznane zostaną zawodnikowi w każdej kategorii również na każdych zawodach pucharu. Łączenie zatem zawodnicy otrzymają aż 120 darmowych kompletów!

WORLDWIDE NEWS
18-03-2019
ROK SUD. LA CONCA SI CONFERMANO BAGNARDI E SGOBBA. MONTANARO E LADY PALMISANO ALLA PRIMA DEL 2019
Come previsto i Rokker si sono esaltati sul tracciato leccese e nella Mini Rok è stato Matteo Bagnardi ad incamerare p... [read all]
WORLDWIDE NEWS ARCHIVE