Nagrody główne 2019 - Silniki Vortex Rok !!!

27-02-2019

Promotor Pucharu Rok Cup Poland odkrył większość kart i poinformował o nagrodach głównych sezonu 2019, którymi będą silniki Vortex Rok. Silnik otrzyma zwycięzca pucharu każdej kategorii Rok pod warunkiem, że w danej kategorii sklasyfikowanych będzie minimum 20 zawodników. Takich nagród na krajowym podwórku dawno nie było. Jest to niewątpliwie ogromna atrakcja i duża zachęta to startów zwłaszcza dla starszych wiekowo kategorii, w których startuje najmniej zawodników.

Wspomniane silniki to nie jedyne nagrody w pucharze Roka. Na oficjalnym profilu FaceBook Rok Cup Poland można było wcześniej przeczytać, że w sezonie 2019 łączna pula nagród przekroczy 180 000 zł. Oprócz silników do wygrania będą wartościowe talony i tradycyjnie bilety na Finał Światowy. Ponadto 15-stu zawodników nominowanych do wsparcia sprzętowego od Sponsora Strategicznego PKN Orlen będzie otrzymywać komplet opon na każdych zawodach Pucharu. Ekstra bonusem będą dodatkowe opony, które w ramach losowania, przyznane zostaną zawodnikowi w każdej kategorii również na każdych zawodach pucharu. Łączenie zatem zawodnicy otrzymają aż 120 darmowych kompletów!

WORLDWIDE NEWS
23-05-2019
{2. dirka pokal ROKNews Title}
Konec tega tedna  bo na kartodromu Jesolo v bližini Benetk 2. dirka pokala ROK. Napoveduje se večja udeležba v kateg... [read all]
WORLDWIDE NEWS ARCHIVE