Gala Sportu Kartingowego 2019

26-11-2019

W minioną sobotę, 23 listopada 2019, zawodnicy Rok Cup Poland uroczyście zakończyli sezon kartingowy. Tegoroczna Gala, podobnie jak w latach ubiegłych, odbyła się w hotelu The Westin Warsaw. Na to wyjątkowe wydarzenie przybyli zawodnicy wraz z rodzicami, mechanicy oraz właściciele zespołów.  Podczas wręczania pucharów, szarf i nagród obecni byli między innymi Prezes Polskiego Związku Motorowego, pan Michał Sikora, pan Dariusz Jajko – Wiceprezes Polskiego Związku Motorowego, Kajetan Kajetanowicz – jeden z najlepszych kierowców rajdowych w naszym kraju, pani Anna Ziobroń – Dyrektor Biura Marketingu Sportowego, Sponsoringu i Eventów Polskiego Koncernu Paliwowego Orlen oraz pan Artur Kubica.

 

Najlepsi Rokkersi startujący w ramach naszej serii oraz Kartingowych Mistrzostwach Polski, Kartingowych Mistrzostwach Polski Młodzików – Współzawodnictwie Dzieci i Młodzieży otrzymali pamiątkowe szarfy, puchary oraz bony paliwowe ufundowane przez Sponsora Strategicznego Rok Cup Poland - koncern PKN Orlen. Na Macieja Gładysza i Gustawa Wiśniewskiego czekał bonus - finansowa nagroda specjalna, która niewątpliwie ułatwi starty w kolejnym sezonie. Najlepsi w kategorii Baby Rok i Mini Rok otrzymali po nowym silniku Vortex Rok. Trafiły one do Marka Piórkowskiego i Macieja Gładysza.

 

W trakcie tej uroczystej gali odbył się również specjalny blok poświęcony panu Mirosławowi Czubowi – w podziękowaniu za jego wkład w rozwój sportu kartingowego. Podziękowania złożyli pan Michał Sikora – Prezes Polskiego Związku Motorowego, pan Paweł Pęcak w imieniu Głównej Komisji Sportu Kartingowego oraz zawodnicy sportu kartingowego – Maciej Gładysz, Piotr Czaja i Gabriela Skrobacz.

 

 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanego sezonu i trzymamy kciuki za ich dalszy rozwój oraz mnóstwo sukcesów zarówno w zawodach krajowych jak i międzynarodowych w sezonie 2020! Start krajowego sezonu najprawdopodobniej w marcu, ale wcześniej Polaków zobaczymy zapewne w rozgrywkach międzynarodowych. Pierwsze wyścigi już w lutym.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć!

WORLDWIDE NEWS
27-09-2020
Emocje na zakończenie sezonu 2020
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Tak samo jak sezon kartingowy Rok Cup Poland, którego ostatnią rundę ro... [read all]
WORLDWIDE NEWS ARCHIVE